HAZIRLIK MAÇLARI

3 Ocak 2017 Salı

Taner Sevim'in yeni takımı belli olduKüçükköyspor takımının başarılı futbolcusu 1987 doğumlu Taner Sevim'in yeni takımı belli oldu.Bu sezon hedefini Bölgesel Amatör Lig olarak belirleyen
Çerkezköy1911 takımı başarılı futbolcuyu kadrosuna katarak adeta gövde gösterisi yaptı.Bu transferin her iki taraf içinde hayırlı olmasını diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.