HAZIRLIK MAÇLARI

30 Ocak 2017 Pazartesi

Sultangazi Sultançiftliğispor İlk Galibiyetini Aldı !

Sultangazi Sultançiftliğispor İlk Galibiyetini Aldı !
İstanbul U-16/A Klasmanında 4. Grupta mücadele eden Sultangazi temsilcisi Sultançiftliğispor sahasında Vefaspor’u konuk etti. İlk yarısı golsüz eşitlik ile biten karşılaşmayı ev sahibi ekip S. Sultançiftliğispor 2-1 kazanarak 3 puanın sahibi oldu.


İstanbul U-16/A Klasmanı 4. Grupta mücadele eden Sultangazi Sultançiftliğispor sahasında Vefaspor’u konuk etti. Ligin 3. Haftasında karşı karşıya gelen iki takımında karşılaşma öncesinde iki mağlubiyeti vardı. Mücadele ev sahibi ekip S. Sultançiftliğispor’un vuruşu ile başlandı.

Her iki ekipte karşılaşmaya kontrollü başladı. Karşılıklı ataklar ile devam eden karşılaşmada S. Sultançiftliğispor’un etkili geliştirdiği atakta top direkten döndü ve karşılaşmanın ilk yarısı 0-0’lık eşitlik ile sonuçlandı.

Karşılaşmanın ikinci yarısına etkili başlayan konuk ekip Vefaspor mücadelenin 48. Dakikasında Hüseyin’in attığı golle 1-0 öne geçti. Vefaspor attığı golden sonra skoru koruyamadı ve S. Sultançiftliğispor Muhammed Çağrı ile karşılaşmada eşitliği sağladı.

Golden sonra penaltı vuruşu kazanan ev sahibi ekip S. Sultançiftliğispor, Alper ile bu fırsattan yararlanamadı. Mücadelenin 72. Dakikasında sağ taraftan serbest vuruş kazandı. Ceza sahası içerisine gönderilen topta Muhammed Çağrı bir kez daha rakip fileleri havalandırarak takımını 2-1 öne geçirdi. 

Karşılaşmanın son dakikalarında penaltı atışı kazanan Vefaspor’a, S. Sultançiftliğispor kalecisi Emre izin vermedi ve karşılaşmayı ev sahibi ekip 2-1 kazanarak 3 puanın sahibi olurken, S. Sultançiftliğispor ligde ki ilk galibiyetini elde etmiş oldu.

 Haber & Fotoğraf: Mustafa YILMAZ

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.