HAZIRLIK MAÇLARI

8 Ocak 2017 Pazar

SöğütlüçeşmesporTransfere Hızlı Girdi.

SöğütlüçeşmesporTransfere Hızlı Girdi.
2016-2017 sezonunda İstanbul 2.Amatör Ligde mücadele edecek olan Küçükçekmece Söğütlüçeşmespor yeni sezon hazırlıklarını transfer çalışmaları ile sürdürüyor.


Geçtiğimiz günlerde yaptığı Olağanüstü Genel Kurul ile birlikte yeni yönetimini belirleyen Söğütlüçeşmespor yeni sezon öncesi transfer çalışmalarına hızlı girdi.İstanbulun çeşitli takımlarında Teknik Direktörlük yapan tecrübeli antrenörn Ercan Yerdak ile yeni sezon için anlaşmaya varan Kırmızı-Beyazlılar, Albayrakspor’dan Hasan Baytar,Savaş Ekşi ve Giresun Emeksan takımından Murat Yürükse lile anlaşma sağladı.


"İDDİALI OLMAK İSTİYORUZ"
Transfer çalışmalarının aralıksız bir şekilde sürdüğünü kaydeden Söğütlüçeşmespor Basın sorumlusu Mustafa Erdem, "Teknik heyetin isteği doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdürüyoruz.

Görüştüğümüz oyuncular var. Geçtiğimiz yıl şansız bir şekilde elimizde olmayan nedenlerden dolayı bir alt lige düştük.Söğütlüçeşme mahallesindeki gençleri kötü alışkanlıklardan korumak ve sağlıklı nesiller yetiştirmek amacıyla çalışmalarda bulunduklarını dile getiren Mustafa Erdem, “Sistemli ve planlı bir şekilde altyapımızdan da oyuncu yetiştiriyoruz. 170 lisanslı sporcumuz var. Amacımız Söğütlüçeşmemize ve Türk futboluna futbolcu kazandırmak. A Takımımızı da BAL’da görmek istiyoruz. Hedefimiz bu sezon önce 1.Amatör lig gelecek sezon da Süper Amatör Lig’de şampiyonluk yaşamak” şeklinde konuştu. 


Dış transferde ise ince eleyip sık dokuyoruz. Şu ana kadar bir kaç oyuncu ile anlaşma imzaladık. Albayrakspor’dan Hasan Baytar,Savaş Ekşi ve Giresun Emeksan takımından Murat Yürüksel bu sezon Söğütlüçeşmespor forması giyecek.Yine iddialı ve zirveye oynayan bir takım için çaba sarfediyoruz.

Söğütlüçeşmespor zaten son yıllarda sürekli zirveye oynayan bir takım. Gücünü kanıtlamış ve rüştünü ispatlamış bir ekip. Bu yılda iddialı olacaklarını düşünüyorum. Söğütlüçeşmespor giderek daha tecrübeli ve güçlü hale geliyorlar. Bu yıl takımız zirveye oynayacağını inanıyorum.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.