HAZIRLIK MAÇLARI

24 Ocak 2017 Salı

Söğütlüçeşmespor U-16 Ligi iyi başladı.

Söğütlüçeşmespor U-16  Ligi iyi başladı.
İstanbul U-16/A Gençler ligi 3.Grupta mücadele veren Söğütlüçeşmespor,Bahçelievler Soğanlıspor'u 4-1 yenerek lige üç puanla başladı.


İFAspor sahasında ligin ilk haftası karşı karşıya gelen Söğütlüçeşmespor,Bahçelievler Soğanlıspor takımları arasındaki maçta ev sahibi Söğütlüçeşmespor takımında Diyari Muhammet ve Berkay (2) misafir takım Bahçelievler Soğanlıspor da Serkan takımlarının gollerini atak oyuncular oldu.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.