HAZIRLIK MAÇLARI

20 Ocak 2017 Cuma

Söğütlüçeşme Birlikspor Gençleri İddialı Geliyor.

Söğütlüçeşme Birlikspor Gençleri İddialı Geliyor.
Küçükçekmece İlçesinin güzide kulüplerinden olan Söğütlüçeşme Birlikspor U19 /A Genç takımı 2016-2017 Futbol sezonuna güçlü bir takım kuruyor.Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Mavi Beyazlıların Başkan yardımcısı Cüneyt
Kincüce yeni Futbol sezonuna U-19 /A Genç takımız çok iddialı bir şekilde
hazırlanıyoruz. Genç, dinamik, dürüst, üretken ve kurumsal yapıya ve de şeffaflığa önem veren yönetim kurulunu oluşturduk.


Kincüce , Yönetim kurulumuzla kulübümüzün teknik adamları, sporcuları diğer amatör kulüplerde oynayan tüm gençlerimizin hedef olarak göreceği bir elit takım oluşturmak ve semtimizi ve İlçemizi layık olduğu daha büyük başarılara imza atmak başlıca görevimizdir.” dedi.


2016-2017 Futbol sezonuna Ambarlı Işıkspor-Umut Coşer, Kosova Güçspor-Yusuf
Furkan Ercan’ı alan Söğütlüçeşme Birlikspor yeni sezon öncesi iki transfere birden imza attı.

Söğütlüçeşme Birlikspor Kulüp Başkanı Ercan Demir yaptığı açıklamada “Genç takım hocası Serkan Şafak’la birlikte kaliteli ve yetenekli sporcuları takıma dahil ederek kadromuzu güçlendiriyoruz.” dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.