HAZIRLIK MAÇLARI

16 Ocak 2017 Pazartesi

SOĞUKSUSPOR’DA İLK ÇALIŞMASINI KAPALI SALONDA YAPTI.
İstanbul Süper Amatör Lig 7. Grupda mücadele eden Beykoz temsilcisi Soğukspor’da karla kaplı sahaların azizliğine uğrayanlar arasında idi. Yeşil-Beyazlı ekip günler sonra ilk antrenmanı Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda gerçekleştirdi. Teknik Sorumlu Salih Şener Yönetimindeki çalışmada futbolcuların oldukça istekli olması teknik ekibi sevindirdi.


Soğuksuspor Antrenörü Salih Şener yaptığı değerlendirmede verilen aranın her takım gibi kendilerini de fazlası ile etkilediğini söylerken, ” Maalesef beklenmedik bir uzun ara dönemi yaşadık, ancak ben ilk çalışmamızda futbolcularımın göstermiş olduğu performans ve ciddiyet edeni ile gayet mutlu oldum. Biz şartlar ne olursa olsun kalan maçlarımıza galibiyet parolası ile çıkacağız. Doğrusunu söylemek istersem önümüzdeki hafta sonunda yapacağımız maçını tabiri caizse iple çekiyorum. Play-Off umudumuzu muhafaza ediyoruz, ve bunu başarmak için alacağımız galibiyetlerin yanı sıra rakiplerimizin de skorlarını beklememiz gerekecek. ” diye konuştu.
Soğuksuspor Genel Kaptanı Murat Şişli için de ayrı bir paragraf açan genç teknik adam, “ Murat Şişli adeta takım ile yatıp-kalkmakata. Her zaman futbolcularımız ile iç içe, motivasyon kaynağımız olmuş durumda. Bizler en çok da onun bunca emeği, koşuşturması için Klasman Grubunu istiyoruz. Bu arada bilindiği gibi ikinci transfer dönemi için takımlardan gelen ve giden oyuncular olmakta. Bizde ise futbolcu kardeşlerimiz tamamen hafta sonundaki maça kilitlenmiş durumda. Bu konu gündemimizde yok ” şeklinde konuştu.


Soğuksuspor Genel Kaptanı Murat Şişli ise yaptığı açıklamada, ” Bu sezon futbolcu kardeşlerimiz birkaç şanssız maçımız dışında başarılı bir performans çizdi Biz buraya kadar onlar ile geldik ve de inşallah son maç son dakikamıza kadar mücadele azmimizden bir şey kaybetmeyeceğiz.  Olumsuz hava şartları nedeni ile antrenmanlarımız aksasa da biz futbolcu kardeşlerimiz ile sürekli diyalog halinde idik. Dolayısı ile bir motivasyon kaybı yaşanmadı.” diye konuştu.
Soğuksuspor Lig maçlarının bir hafta daha ileri kaydırılıp aynı programın devam edeceği haftayı Pazar Günü Saat 15.00’de yapacağı Yeldeğirmenispor maçı ile geçirecek. Rakip takımın son sıralarda yer alması ve ligde kalmak için bir mucize beklediği görülmekte. Soğuksuspor’un ise gözü Kurtköyspor’un maçından gelecek skorda olacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.