HAZIRLIK MAÇLARI

26 Ocak 2017 Perşembe

ŞİRİNTEPE "Gençlik ile" yeniden doğuyor.

ŞİRİNTEPE "Gençlik ile" yeniden doğuyor.
2015 yılında görevi devralan ve tüm plan programını alt yapı üzerine kuran Şirintepe Spor Kulübü sağlıklı yapılanmanın meyvelerini daha ilk yılında almaya başladı.


Liglere geçen yıl olduğu yine 9 katagoride katılma kararı alan kulüp yönetimi; her geçen gün Şirintepe ailesini daha da genişletiyor ve Kağıthane futboluna renk katıyor.

İstanbul Amatör Küme de geride bıraktığımız U15 Ve U17 liglerinde Şampiyon olan şampiyonluk maçında çift kupayı sahasına getirten Şirintepe Spor u15 ligini sadece bir mağlubiyet ile lider tamamlarken U17 liginde olağanüstü bir mücadele gösterdi ve kalesinde lig boyunca sadece 4 gol gördü ve ligini Nağmalup Şampiyon tamamladı. 


Kulübün küllerinden doğmasında yaşanan bu güzel gelişmeler gerek Kağıthane İlçesinde bulunan diğer kulüp camiaları VE futbol severlerince gerekse  şirintepe sporun konuk olduğu  deplasman maçlarındaki ev sahibi takım teknik ekip yönetici ve taraftarlarınca da büyük beğeni ile karşılanıyor. Özellikle U17 liginin son maçı olan Bolluca Spor deplasmanına Şampiyonluğu garantilemiş bir takım olarak çıkmasına rağmen oyun disiplininden ödün vermeyen, ligin ilk maçıymışçasına maçın 90. Dakikasına dek aynı tempo ile oynayan şirintepe sporun U17 takımı bu maçı da 1-2 kazanarak Nağmalup Şampiyon olurken maç sonu bollucalı oyuncuların tebrik ve alkışları arasında sahadan ayrıldı. 

Kulübün başarılı, devamlı adından söz ettiren profesyonel camialara sürekli oyuncu kazandıran geçmişte ki günlerine geri dönmesi hevesi ile yoğun bir tempo içinde çalışan Yönetim Kurulunun Başında Mesleki Başarısını burada da sürdürmek isteyen, Kağıthane'nin tanınan simalarından Avukat Hasan KARAGÖZ bulunuyor. Oluşturduğu genç yönetim kadrosu ile kısa sürede kulübe büyük ivme kazandıran Başkan; sadece finans üretmekle kalmıyor birbirinden güzel projeler üretiyor VE bizzat bu projelerin hayata geçirilmesinde aktif rol alıyor. Toplamda 2 daire olmak üzere içinde yönetim kurulu odasından, antrenör odasına, çamaşırhanesine, soyunma odası, toplantı odası, malzeme odası, mutfağı, duşları, olan 250 m2 bir kulüp merkezini kulübü kazandıran Başkan ve ekibi; tüm çalışmalarını bu merkezden yürütüyor. 


Yapılan tüm çalışmalar başkan merkezli yürürken yürütme ekibinin başında Başkan Vekili olarak Burhanettin ÖĞÜTCÜ, diğer bir yanda ise İdari Sorumlu Eray ÖNEN yer alıyor. Kulüpte Genel Koordinatör olarak Mazisinde Avrupa Gençler Milli Takım Şampiyonluğu bulunan Eski Milli Futbolcu Bülent Tarık KAPUCI görev yapıyor. Kendisi tepeden tırnağa kulübün her aşamasında rol alırken yıllarca profesyonel camialarda ki oyunculuk döneminde elde ettiği bilgi birikimleri, tecrübelerini 200 ün üzerinde sayısı olan oyuncularına aktarıyor. Bülent Hoca içinde bulunduğu camiayı "sadece adımız amatör olmakla beraber tüm programımız, planlamamız profesyonelce, gerek teknik eksimiz gerek yönetim kurulumuzun tüm çalışmaları bu yönde, her geçen gün daha büyüyen, hızla büyüyen Şirintepe Spor Ailesiyiz" diyor ve başarının sırrını çalışma, disiplin ve birlik olmak olarak açıklıyor. 

Kulübün Alt Yapı gruplarının başında ise Amatör Futbol Camiasının duayen isimlerinde Mustafa DÜNDAR bulunuyor. Geçtiğimiz son sezonu Sanayi Spor alt yapısını koordine ederek geçirmiş olan Mustafa Hoca bu sezon başında Şirintepe Spor Ailesine dahil oldu ve çalışkanlığı ile tanınan emektar hoca kısa sürede camiaya hem renk kattı hem de daha birinci yılda gelen alt yapı şampiyonluklarında büyük katkı sağladı. 

Kulüp kısa sürede elde ettiği başarı VE yaptığı planlama ile bölgede gerek futbolcuların gerek futbol sever velilerin ilgi odağı haline gelirken aynı zamanda bölge dışından da bir çok oyuncuyu alt yapılarında bünyesinde barındırıyor. Ümraniye, Sarıyer, Eyüp ve Şişli bölgesinden pek çok oyuncusu olan kulüp kendisini geliştirmek isteyen oyuncuların ve çocuğunu futbolcu yapma arzusunda olan velilerin odak noktası durumunda.

Bu sezon şu ana dek katıldığı tüm kategorilerde liderliğini sürdüren ve daha şimdiden 2 Kupa kazanan Şirintepe Spor bu yıl alt yapıda en az 4 kupa kazanmayı hedefliyor...

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.