HAZIRLIK MAÇLARI

24 Ocak 2017 Salı

Şile Yıldız Adım Adım Play Off'lara

Şile Yıldız Adım Adım Play Off'lara
Süper amatör Lig 6. grupta play off için mücadele eden Şile Yıldızspor, Şile stadyumunda oynadığı maçta haftalar önce ligden düşmesi garantilenen Taksimspor'u gol yağmuruna tuttu.

Liglerin bitmesine 2 hafta kala playofflara kalma mücadelesi veren Şile Yıldızspor, Taksimspor maçından 8 golle 3 puan alarak son haftaya 3. sıradaki İfaspor'un 1 puan önünde girdi.

Haftaya Çamlıcaspor'la deplasmanda zorlu bir karşılaşmaya çıkacak olan Şile Yıldızspor maçı aldığı takdirde playoflara adını yazdıracak.

Şile Yıldızspor küme düşmesi kesinleşen rakibi Taksimsporu zorlanmadan yendi. Karşılaşmanın ilk başlama vuruşu  Taksimsporlu futbolculardan geldi.

Şile Yıldızspor karşılaşmanın 13.dakikasında Erdi’nin attığı golle 1-0 öne geçti.
23.dakidaka bu kez Emre Turko çıktı sahneye 2-0
33.dakikada defansın bir anlık hatasından faydalanan Taksimspor golünü buldu.2-1
43.dakikada Osman attığı golle takımını 3-1 galip duruma getirdi.


Karşılaşmanın ilk yarısı bu skorla tamamlandı.
Karşılaşmanın ikinci yarısına da golle başlayan Şile Yıldızspor Erdi’nin ayağından 4 golü buldu.4-1
60.dakikada oyuna 55.dakikada giren Murat attığı golle takımını 5-1 öne geçirdi.
70.dakikada Şile Yıldızspor penaltı kazandı. Penaltıyı seyircinin de isteği üzerine genç Yusuf kullandı ve güzel bir vuruşla gole çevirdi.6-1
74.dakikada yine penaltı kazanan Şile Yıldızspor penaltıyı bu kez Murat attı ve kaleciyi ve topu ayrı köşelere yollayarak durumu 7-1 e getirdi.
84.dakikada bu kez sahneye sağ bek oynayan Deniz çıktı. Şık bir vuruşla topu ağlara gönderdi ve maçın sonucunu ilan etti.8-1

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.