HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ocak 2017 Pazartesi

Selvi Spor'un Yeni Başkanı Hakan EREN

Selvi Spor'un Yeni Başkanı Hakan EREN
Zeytinburnu temsilcisi Selvi Spor'da dün Hasan Doğan Tesisleri'nde gerçekleşen Olağanüstü Genel Kurul sonrasında tek aday  olarak giren Hakan Eren 80 katılımcının oylarının tamamını alarak Selvi Spor'un yeni başkanı oldu.

1 Ocak 2017 Pazar günü yapılması planlanan olağanüstü genel kurul yeterli sayının toplanamaması sebebi ile dün (8 Ocak 2017) gerçekleştirildi. 80 delegenin katıldığı olağanüstü genel kurulda eski başkan Muammer Sağlam aday olmazken, Hakan Eren'in başkanlığı'nda tek liste ile seçime gidildi. Hakan Eren 80 katılımcınında oyunu alarak Yeşil Beyazlı takımın yeni Başkanı oldu.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.