HAZIRLIK MAÇLARI

26 Ocak 2017 Perşembe

SEFAKÖYSPOR KENDİ EVİNDE KAYBETTİ: 2-0

SEFAKÖYSPOR KENDİ EVİNDE KAYBETTİ: 2-0
İstanbul U-14/B Gençler Ligi 11.Grupta 2.Hafta Küçükçekmece temsilcisi Sefaköyspor, Sarıyer temsilcisi Bahçeköyspor ile karşı karşıya geldiler.

Sefaköy Kartal sahasında karşı karşıya gelen iki takım arasındaki maçı Ömer Okumuş yönetti. Misafir takım Bahçeköyspor ev sahibi Sefaköyspor'a göre daha baskılı ve iyi futbol sergileyerek girdiği pozisyonları golle çevirmesini bildi ve karşılaşmayı 2-0 kazanarak puanın 6'ya çıkardı ve liderlik koltuğuna oturdu.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.