HAZIRLIK MAÇLARI

4 Ocak 2017 Çarşamba

Sefaköy Kartalspor'a Altın Değerinde Üç Puan.

Sefaköy Kartalspor'a Altın Değerinde Üç Puan.
İstanbul 1. Amatör Lig 6. Grupta Beyoğlu temsilcisi Tophane tayfun ile Küçükçekmece temsilcisi Sefaköy Kartalspor arasında oynanacak olan müsabaka Beyoğlu temsilcisinin cezası sebebi ile sahasının kapalı olduğu için Beşiktaş Çilekli tesislerine verilmişti. Ancak hafta sonu hava muhalefetinden kaynaklı maç oynanamamış ve Çarşamba gününe ertelenmişti. 
KArşılaşmay etkili başlayan konuk ekip ilk yarısını 1-0 önde kapattığı karşılaşmadan 3-1 lik galibiyetle ayrılarak 3 puanı hanesine yazdırırken alt sıralardan da uzaklaşmış oldu.

Çilekli Sahasında karşılaştığı ile Sefaköy Kartalspor 'u 3-1 yenerek üç puanı alan takım oldu. Hafta sonu oynanması gereken Tophane Tayfunspor ile Sefaköy Kartalspor arasındaki karşılaşma Çilekli sahasının Karla kaplı olması nedeni ile hafta içi oynandı.

Ligin 16.Haftası da misafir takım ile Sefaköy Kartalspor sahaya mutlak galibiyet için sahaya çıktı. Karşılaşma boyunca rakibine göre üstün ve iyi futbol sergileyen Siyah Beyazlı takım Sefaköy Kartalspor girdiği gol pozisyonlarını gole çevirerek karşılaşmayı 3-1 kazanarak üç puanı da alan takım oldu.

Rakibi Tophane Tayfunspor karşında aldığı galibiyetle puanını 19'a çıkartan Sefaköy Kartalspor alt sıralardan da az da olsa uzaklaşarak derin bir nefes almış oldu.
STAD : Çilekli
HAKEMLER : Miraç Burak Özdöl, Emre Güzel, Muhammed Oğulcan Malkoç
SAHA KOMİSERİ : Cevdet Küçükşahin
TOPHANE TAYFUN : Melih Öztürk, Mahsun Demircan, Gürkan Gökkaya, Gani Çatan, Nurullah Demirtaş, Nasih Yavuz, Mert Karakoç, Alican Beyhan, Yunus Erhan Çakır, Gatuhan Vatansever, İsmail Gökçe
YEDEKLER : Emre Uzar, Ali Hamdi Haytaoğlu, Mustafa Erdoğan, Erencan Karasin, Suat Doğukan Keçer
SEFAKÖY KARTAL : Harun Kurlan, Aytaç Taşkın, Serhat Baki, Batuhan Yücetaş, Ferhat Keskinkılıç, Yücel Akyaç, Fatih Şanlıtürk, Ferdi Altuner, Metin Sayar, Sinan Salman, Ogün Çınar
YEDEKLER : Serdar Çalışkan, Enes Furkan Akyaç, Doğukan Güner, Berk Cengiz, Serhat Yörüklü, Serhat Tokmak, Fırat Öztaş


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.