HAZIRLIK MAÇLARI

26 Ocak 2017 Perşembe

SEFAKÖY KARTAL, YAVUZ SULTAN SELİM KARDEŞÇE 1-1

SEFAKÖY KARTAL, YAVUZ SULTAN SELİM KARDEŞÇE 
U 16/ B Ligi 12.Grupta oynanan maçta Sefaköy Kartalspor kendi sahasında oynadığı Yavuz Sultan Selimspor ile karşılık atılan gollerle 1-1 berabere kalarak puanları paylaştılar.Ligin ilk haftasında Sefaköy Kartal sahasında Sefaköy Kartalspor ile Yavuz Sultan Selimspor takımları karşı karşıya geldiler.
Baştan sona büyük bir çekişme içinde geçen karşılaşmada ilk gol misafir takım Yavuz Sultan Selimspor  geldi.  20. Dakikada Mehmet Emir Oflu ile bulduğu golle soyunma odasına 1-0 önde gitti.
 Ev sahibi takım Sefaköy Kartalspor 70. Dakikada Fatih Mehmet Demiröz'ün attığı golle skora ortak oldu: 1-1. Kalan sürede başka gol olmayınca iki takım da sahadan puanları paylaşarak ayrılmak zorunda kaldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.