HAZIRLIK MAÇLARI

24 Ocak 2017 Salı

Sebeki Çevik Oğlunu evlendirdi.

Sebeki Çevik Oğlunu evlendirdi.
Küçükçekmecespor 2.Başkanı Sebeki Çevik oğlu İbrahim Çevik'i evlendirdi. Özlem ile İbrahim Çevik çiftinin düğünlerine spor camiası yoğun bir ilgi gösterdi.

Küçükçekmecespor 2.Başkanı Sebeki Çevik Küçükçekmece Halkalı Burçu Düğün Salonu'ndaki düğüne çok sayıda kulüp başkanı, yönetici, futbolcu, her iki ailenin akrabaları, komşuları ve çiftin arkadaşları katıldı.


Pazar akşamı gerçekleşen düğünde, Özlem ile İbrahim Çevik davetlilerin alkışlarının arasında salona girmesinin ardından ilk danslarını gerçekleştirdiler. İzleyenlerin ilk danslarının ardından, davetlilerde genç çifti yalnız bırakmayarak onlara eşlik ettiler. Dans müziklerinin ardından çalınan oyun havalarıyla birlikte piste gelen birçok misafir, Özlem ile İbrahim Çevik ç ile birlikte oynayarak, genç çiftin bu önemli günlerinde onların mutluluklarına ortak oldular. Daha sonra çalınan halay müzikleri ile birlikte pisten inmeyen çok sayıda davetli, gelin ve damat ile birlikte halay çektiler.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.