HAZIRLIK MAÇLARI

23 Ocak 2017 Pazartesi

Şampiyon, Fikirtepe Dumlupınarspor

Şampiyon, Fikirtepe Dumlupınarspor
2016-17 sezonun 1.Amatör lig 17.grupta mücadele eden Fikirtepe Dumlupınarspor spor kulübü şampiyon olarak Süper Amatör lige çıktı.Selimiye Stadında Aydınlısporu ağırlayan Fikirtepe Dumlupınarspor maçı 6-0 kazanarak şampiyon oldu ve 2017-18 sezonunda Süper Amatör ligde mücadele etme hakkını kazandı.

Fikirtepe Dumlupınarspor takımını şampiyonluğa taşıyan golleri Mustafa Üner(2), Sercan Mehmet Karael, İlker Dinbir, Mesut Aytemiz ve Ali Yılmaz attılar.Bu şampiyonlukta  emekleri bulunan başta Başka Yalçın Yalçın ve yönetim kurulu üyeleri, Teknik ekip futbolcular ile cefakar  taraftarlar  mutlu sona ulaştılar.

Başkan Yalçın Yalçın ve yöneticiler 2016-17  sezon başında  hedefledikleri şampiyonluğu elde ettiler.

Fikirtepe Dumlupınarspor kulübüne 2017-18 sezonunda Süper Amatör ligde başarılar diliyoruz.

Haber / Foto : Kadir Küçükay

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.