HAZIRLIK MAÇLARI

20 Ocak 2017 Cuma

Salon denemede sprintler öne çıktı

Salon denemede sprintler öne çıktı
Türkiye Atletizm Federasyonu’nun geçtiğimiz günlerde düzenlediği salon deneme yarışmalarında 60 metre başta olmak üzere sprint branşlarında ilgi vardı. Yaklaşan Türkiye şampiyonalarına hazırlanan atletler, performanslarını sergilemeyi sürdürdüler.Ataköy Aslı Çakır Alptekin Atletizm Salonu’ndaki Salon Deneme Yarışmaları’nda 200’e yakın atlet mücadele verdi. 60 metrede yıldızlar ve gençler kategorilerine katılımın nispeten fazla olduğu yarışmalarda özellikle bu daldaki sonuçlar öne çıktı.


28 atletin katıldığı yıldız kızlar 60 metrenin sonunda Melek Çoban gülerken, büyük kadınları Nimet Karakuş 7.64 ile kazandı. Bir gün önce Ruhi Sarıalp Kupası’nın galibi olan Cemre Bitgin ise uzun atlamada 5.86’lık bir derece yaptı.


Erkeklerde 60 metre engelli gençlerde 8.07 koşan Harun Akın’ın derecesi öne çıkarken, büyük erkekler 400 metrede Enis Ünsal 49.08’lik performansıyla birinciliği aldı.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.