HAZIRLIK MAÇLARI

11 Ocak 2017 Çarşamba

Öz Alibeyköyspor Tesisleri'nin çatısı çöktü

Öz Alibeyköyspor Tesisleri'nin çatısı çöktü
İstanbul’da yoğun kar yağışı hayatı olumsuz yönde etkilemenin dışında stat ve tesis çatılarında biriken karlar ağır hasarlara yol açıyor.
İstanbul 1. Amatör Lig ekiplerinden Öz Alibeyköyspor’da bu zararı gören kulüplerden bir tanesi. Kulübün Eyüp Karadolap Mahallesi’ndeki tesislerinin çatısı, biriken kar kütlesinin ağırlığına dayanamayarak çöktü. Olay anında orada kimsenin olmaması can kaybını engelledi.
Öz Alibeyköyspor Kulüp Başkanı Metin Çırpan yaptığı açıklamada “Yoğun kar yağışından dolayı tesislerimizin çatısı çöktü. Çok şükür herhangi bir can kaybımız yok. Tesislerimizin diğer bölümlerinin çalışması için hemen çalışma başlattık ve işler hale getirdik. En kısa süre içinde tadilata başlayacağız” dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.