HAZIRLIK MAÇLARI

23 Ocak 2017 Pazartesi

OsmaniyeFK Gökay Yiğit'le resmen uçuşa geçtiBölgesel Amatör Lig 5.Grup Lideri OsmaniyeFK takımı ara transferde ErgeneVelimeşe takımından transfer ettiği Gökay Yiğit'in iki güzel golü ve 3-0 gibi net bir skorla üç puana uzanmasını bildi.
Zorlu Toroslar müsabakasını 3-0 gibi net bir skorla elde eden Lider takımın formda oyuncusu Gökay Yiğit geçtiğimiz hafta attığı golden sonra bu hafta da iki gol atınca gözler önümüzdeki hafta acaba hat-trick mi geliyor gündemini yarattı.


Müsabakayı izleyen taraflı tarafsız tüm sporseverler OsmaniyeFK takımının başarılı oyuncunun gelişi ile birlikte resmen uçuşa geçtiğini ve rotanın 3.Lig olduğunu belirttiler.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.