HAZIRLIK MAÇLARI

6 Ocak 2017 Cuma

OLUMSUZ HAVA KOŞULLARI NEDENİYLE TÜM MÜSABAKALAR İPTAL EDİLMİŞTİR

OLUMSUZ HAVA KOŞULLARI NEDENİYLE TÜM MÜSABAKALAR İPTAL EDİLMİŞTİR

İlimizde devam etmekte olan olumsuz hava koşulları ile ilgili olarak Meteoroloji Bölge Müdürlüğünden olumsuz hava durumunun artarak devam edeceği bilgisi alınmıştır. Kulüplerin bu durumda sıkıntı yaşamamaları adına 7 - 8 -11 – 12  Ocak 2017 tarihlerinde oynanacak olan tüm yerel amatör lig müsabakalar iptal edilmiştir.
İptal edilen müsabakalar fikstüre ara verme (Fikstürün Kaydırılması) kuralına göre bir sonraki haftaya programlanacaktır.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.