HAZIRLIK MAÇLARI

23 Ocak 2017 Pazartesi

Olaylı maçta puanlar paylaşıldıBölgesel Amatör Lig zirve mücadelesi yapan Gebzespor ve ErgeneVelimeşe takımları on bini aşkın taraftarın önünde Gebze AlaettinKurt Stadyumunda karşı karşıya geldiler.
İki kaliteli takımın mücadelesinde tribünlerde on bini aşkınGebze spor taraftarının konfeti show  eşliğinde tezahuratlarıyla başladı.Gebzespor takımının arzulu ve tempolu oyunu geliştirdiği ataklar adeta golün habercisi oldu.


Tecrübeli futbolcu Jaba ilk kırkbeş dakikada takımını öne geçiren golü kaydettiğinde Gebze AlaettinKurtStadyumu adeta yıkıldı.


Müsabakanın ikinci yarısında Gebzespor takımı galibiyeti koruma pisikolojisi ile ilk yarıya nazaran daha rölanti bir tempoda maça devam edince beraberlik golü için açılan Ergenevelimeşe takımına adeta davetiye çıkardı.


Beraberlikgolünü ara transferdekadroya katılan Tahir Kurt kaydetti.Doksan dakikanın sonunda iki takımında çabası başka gol getirmeyince puanlar paylaşıldı.


Müsabaka sonunda Gebzespor taraftarının sahaya girmesi ve istenmeyen olayların yaşanması neticesinde olaya Çevik kuvvetin müdehalesi ile taraftarlardan yaralananlar oldu.


Ergenevelimeşe kafilesi uzun bekleyişin ardından yoğun güvenlik kontrolü altında şehirden otobana kadar poliseşliğinde götürüldü.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.