HAZIRLIK MAÇLARI

8 Ocak 2017 Pazar

Nurettin Deha Gazi Mahallesi'nde

Nurettin Deha Gazi Mahallesi'nde
1. amatör lig ekiplerinden Giresun Emeksanspor ile sezona başlayan tecrübeli kaleci ara transfer döneminde eski takımı Gazi Mahallesi Spor'a transfer oldu.
Yeni sezonda 1 naç hariç tüm maçlarda kaleyi koruyan Nurettin Deha, ligin bitimine 2 hafta kala lSüper Amatör lig takımlarından Gazi Mahallesi ile anlaştı. 
Daha önce de 2012, 2013 ve 2014 yıllarında 3 yıl üst üste Gazi Mahallesi forması giyen Nurettin Deha "Gazi Mahallesi Spor Kulübü bizim kendimizi ifade edebildiğimiz nadir kulüplerden, daha önce de 3 sezon formasını giydiğim kulübümle yeniden buluşmak çok güzel. Bu sezon talihsiz sonuçlar aldılar. Ancak iyi bir kadromuz var ve ligde kalan takım biz olacağız." dedi

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.