HAZIRLIK MAÇLARI

19 Ocak 2017 Perşembe

Nişantaşıspor'un gözdelerinin yeni takımı belli olduSüper Amatör Lig temsilcileirmizden Nişantaşıspor takımının başarılı futbolcuları SAMAD RAZMJOUBANEHHOUR ve STEPHEN ADISI'nin yeni takımları belli oldu.
Nişantaşıspor takımının başarısında çok önemli paya sahip iki futbolcu bundan böyle Tekirdağ Süper Amatör Lig takımlarından 1461Tekirdağ Karadeniz formasını terletecek.Amatorun Dunyasi ekibi olarak bu önemli transferlerin başarılı sporcular ve 1461Tekirdağ Karadenizspor takımı için hayırlı olmasını diliyoruz.İki futbolcunun da ortak temennisi Geride kalan ve oynayacakları tüm müsabakalarda başarılı müsabaalar oynayarak Lig'i en tepede bitirmek.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.