HAZIRLIK MAÇLARI

17 Ocak 2017 Salı

Nejat Öntaş “KALMAK İSTERİM”

Nejat Öntaş “KALMAK İSTERİM”
Yeşilova Esnafspor Teknik Direktörü Nejat Öntaş istendiği bir camiada kendisinin de kalmak istediğini, yönetimden bu yönde bir talep gelirse bunu olumlu bir şekilde değerlendirebileceğini söyledi.

Öntaş “Onlar devam etmek istiyor. Ben de istendiğim yerden ayrılmak istemem. Şartlar neyi gösterir bakacağız. Kulübün kongresi var zaten. Bu takımı ben yapmadım. Oyuncu da alamadık. Aynı kadroyla elimizden geldiği kadarıyla en iyisini yapmaya çalıştık. Sonuna kadar kovaladık. Bu şartlarda bu kadar oldu.” dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.