HAZIRLIK MAÇLARI

13 Ocak 2017 Cuma

Mustafa Yener son yolculuğuna uğurlandı

Mustafa Yener son yolculuğuna uğurlandı
Geçirdiği kalp krizi sonrası vefat eden Türkiye spor yazarları derneği genel sekreteri Mustafa Yener toprağa verildi.


Türkiye spor yazarları derneği Levent tesislerinde yapılan cenaze töreninde Tsyd genel başkanı Oğuz Tongsir Yener için "Kendisinin Türk sporuna hizmetleri büyüktür. Çok değerli yol arkadaşım, genel sekreterimiz  Mustafa Yener’i kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyorum." dedi.Eski Trt genel müdürü Yücel Yener de törende bir konuşma yaptı.
Merhum Mustafa Yener  Zincirlikuyu camiinde ikindi vakti kılınan cenaze namazı sonrası Zincirlikuyu mezarlığına defnedildi.

Mustafa Yener’e Allahtan rahmet, kederli ailesi ve Türkiye spor yazarları derneği camiasına sabır diliyoruz.

Haber / Foto : Kadir Küçükay

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.