HAZIRLIK MAÇLARI

6 Ocak 2017 Cuma

Muratbeyspor, Başakşehir İkitelli maçına çıkmayacak


Muratbeyspor, Başakşehir İkitelli maçına çıkmayacak
İstanbul 1. Amatör Küme 3. Grup'ta mücadele eden Büyükçekmece temsilcisi Muratbey ligin son iki haftasına girilirken sahaya çıkacak futbolcusu olmamasını gerekçe göstererek deplasman da karşılaşacağı Başakşehir İkitelli maçına çıkmama kararı aldı. 


Grupta 28 puanla üçüncü sırada olan Kırmızı Siyahlıar, hafta sonunda karşılaşacağı ve bir puan önünde yer alan lider Başakşehir İkitellispor karşılaşmasına çıkmama kararı aldı. Muratbey bu kararı ile ligi de tamamlamış oldu. Son haftayı bay geçecek olan Muratbey'in maça çıkmama kararı ligde şampiyonluk yarışı veren takımlar tarafından tepki ile karşılandı.

Maça çıkmayacağını TFF'ye bildiren Muratbeyspor'un karşılaşması da programdan çıkarıldı. 

'Sahaya çıkacak yeterli oyuncumuz yok'
Konuya ilişkin düşüncelerini sorduğumuz Muratbeyspor Kulübü Başkanı Musa Büyük "Şampiyonluk iddiamızın kalmaması nedeniyle son hafta maça gelecek futbolcu konusunda sıkıntı yaşıyoruz. Sahaya çıkacak yeterli oyuncumuz olmaması nedeniyle maalesef böyle bir durum ortaya çıktı" dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.