HAZIRLIK MAÇLARI

28 Ocak 2017 Cumartesi

MuhammedAliFındık Geredespor'daBayrampaşaAltıntepsi takımının başarılı kanat oyuncusu 1994 doğumlu MuhammedAli Fındık bundan böyle Geredespor formasını terletecek.
Amatorun Dunyasi ekibi olarak bu transferin başarılı futbolcu ve Geredspor takımı için hayırlı olmasını diliyoruz.13.01.2017 tarihinde Geredspor takımına lisansı çıkan başarılı futbolcu iki maç üst üste gol atma başarısını gösterdi ve bir anda tüm dikkatleri üzerine çekti.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.