HAZIRLIK MAÇLARI

10 Ocak 2017 Salı

Milli Futbolcu Boztepe İle İstanbul Güngören Spor'un Yolları Ayrıldı.

Milli Futbolcu Boztepe İle İstanbul Güngören Spor'un Yolları Ayrıldı.
Tecrübeli futbolcu Ali Cemal Boztepe sezon başında geldiği İstanbul Güngören Spor ile yollarını ayırdı. 

Uzun yıllar profesyonel futbol yaşamının ardından sezon başında İstanbul Güngören Spor'a transfer olan tecrübeli oyuncu yönetim ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırma kararı aldı.


3 kez milli forma giyme şerefine de erişen yetenekli futbolcu, 2001 yılında profesyonel futbol yaşamına başladı. Ardından Gaziantep, Gaziantep Büyükşehir Belediye, Sivas Spor, Yeni Ereğli Spor, Maltepe Spor, İstanbulspor A.Ş., Çorum Spor, Adana Demir Spor, İnegöl Spor, Kahramanmaraş Spor, Orhangazi, Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş., Kozlu Belediye, Çatalca ve Konya Anadolu Selçuklu takımlarında 15 yıl boyunca profesyonel futbol yaşamını sürdürdü. Geçen sezon Gebze Spor ile Amatör Liglere dönen oyuncu bu sezon başında İstanbul Güngören Spor ile anlaştı. Yönetimle konuşarak yollarını ayıran milli oyuncu teklifleri değerlendirdiğini söyledi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.