HAZIRLIK MAÇLARI

7 Ocak 2017 Cumartesi

Muhammed Ömer için A Rh (-) kana ihtiyaç vardır.Manisaspor'un kalecisi İsmail Şahmalı'nın bebeği Muhammet Ömer için A Rh (-) kana ihtiyaç vardır.
Adana'ki sporseverler,spor camiası ve TÜFAD ADANA'nın  duyarlı yaklaşımlarını bekliyoruz.Amatorun Dunyasi ekibi olarak minik bebek için acil şifalar diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.