HAZIRLIK MAÇLARI

13 Ocak 2017 Cuma

Mahmutbeyspor Teknik Direktörü Nevzat Aksoy “İYİ İŞLER YAPTIK”

Mahmutbeyspor Teknik Direktörü Nevzat Aksoy “İYİ İŞLER YAPTIK”
Mahmutbeyspor Teknik Direktörü Nevzat Aksoy, göreve geldikten sonra iyi işler yaptıklarını, ligde de toplayabildikleri kadar puan toplayarak sezonu en iyi yerde tamamlamak istediklerini söyledi.

Aksoy “Toplayabildiğimiz kadar puan toplamak istiyoruz. İyi işler yaptık. İyi puanlar aldık.” diye konuştu.
Bu arada Mahmutbey’in ligdeki yükselişine diğer kulüpler de kayıtsız kalmazken Play Off savaşı veren takımların da Mahmutbey’in bir çok oyuncusuyla yakından ilgilendiği, ancak yönetimin gelen teklifleri şimdilik oyuncuların kafaları karışmasın diye sakladığı kaydedildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.