HAZIRLIK MAÇLARI

22 Ocak 2017 Pazar

Levent Spor Ligde Kalmayı Garantiledi.

Levent Spor Ligde Kalmayı Garantiledi.
Süper Amatör ligin ikinci devrenin başlamasıyla mağlubiyet yüzü görmeyen Leventspor son derece kritik maçta deplasmandan altın değerinde 3 puanla döndü ve ligde kalmayı garantiledi. İstanbul Mesudiyespor ise sahasında kaybederek çok önemli bir avantajı yitirdi.


Süper Amatör Lig 10. Grup 17. hafta hafta karşılaşmasında İstanbul Mesudiyespor ile Leventspor Paşabahçe Stadında karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı Atakan Kozik, Ferdi Karadoruk ve Mert Muhammed Kaçan Hakem triosu yönetirken karşılaşmaya her iki ekipte mutlak 3 puan parolası ile çıktı.

Mücadelenin 4. dakikasında Muhammet'in kullandığı serbest vuruşta kale önünde topa kimse dokunamadı. 28. dakikada kale önünde Soner'in rövaşata ile vuruşu Ramazan'da kaldı. 37. dakikada sağ kanattan ceza sahasına yapılan ortada kale önünde Savaş topa ayağını uzattı ama topa dokunamadı. İlk yarıda gol sesi çıkmadı.

İkinci yarının 55. dakikasında savunmanın arkasına atılan topta Ramazan'dan önce davranan Harun hamle ile topu önüne almayı başardı ama Ömer Faruk başarılı bir hamle ile tehlikeyi savuşturdu. 69. dakikada Ahmet Mert'in orta alandan sol kanata etkili pasında Muhammet topu kontrol ettikten sonra yerden ortasını yaptı. Harun penaltı noktası üzerinde tek vuruş yaparken top köşeden ağlara gitti. 0-1. 

Mesudiye 10 kişi kaldı, Murat hastanelik oldu
81. dakikada Murat topun kontrolünü sağlamışken Emrah'ın bileğine yaptığı sert müdahalesi ile yerde kaldı. Murat acı içinde yerde kalırken Emrah, Murat'ın kulağına doğru bir hamle yaptı. Kıdemli Yardımcı Hakem Ferdi Karadoruk, Hakemi yanına çağırırken Emrah kırmızı kartla oyun dışı kaldı. Murat hareketsiz bir şekilde uzun süre yerde yatarken sağlık ekipleri oyuncuya müdahale etti ve sedye ile saha dışına alındı. 112 Ambulansın gelmesi ile futbolcu hastaneye götürüldü.

Karşılaşma yaşanan olaylardan dolayı 7 dakika uzarken maçta başka gol sesi çıkmadı. Leventspor zorlu maçtan 3 puanla ayrılırken, İstanbul Sinopspor'un kaybetmesiyle birlikte ligde kalmayı garantiledi. İstanbul Mesudiyespor ise Klasman Grubuna kalması için bir şansı daha bulunuyor.

STAT: Paşabahçe
HAKEMLER: Atakan Kozik, Ferdi Karadoruk, Mert Muhammed Kaçan
İSTANBUL MESUDİYESPOR: Ramazan, Ömer, Kürşat, Eyüp(Hasan), Oğuzhan Civelek, Savaş, Oğuzhan Öztürk(Dk.61 Emrah), Hakan, Ali, Dilaver, Bünyamin (Can Dicle)
LEVENTSPOR: Onur, Ramazan, Mustafa(Dk.46 Ahmet), Talip, Erdem, Muhammet, Mesut, Murat(Dk.81 Mücahit), Soner, Harun, Orçun(Dk.65 Esad)
GOL: Dk.69 Harun (Leventspor)
KIRMIZI KART: Dk.81 Emrah (İstanbul Mesudiye) 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.