HAZIRLIK MAÇLARI

18 Ocak 2017 Çarşamba

Küçükçekmece Geleneksel Futbol Turnuvasında heyecan devam ediyor.

Küçükçekmece Geleneksel Futbol Turnuvasında heyecan devam ediyor.
Küçükçekmece Belediyesi ve Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği işbirliği ile düzenlenen 10.Minikler Futbol turnuvası ilçede faaliyet gösteren Amatör Futbol kulüplerin katılımı ile her yıl geleneksel hale getirilen Minikler futbol turnuvasının 7. Hafta maçları Halkalı Etap sahasında oynanan maçlarla devam etti. Geleneksel olarak bu yıl 10.'su düzenlenen Küçükçekmece Belediye Başkalığı Minikler Futbol Turnuvasının 7. Hafta maçları hafta sonu C.Tesi ve Pazar günü oynanan karşılaşmalarla devam edildi. Dostluk ve Kardeşlik içerisinde geçen turnuvada 7. Hafta maçları yoğun çekişmeye sahne oldu. Bol gollü maçlara sahne olan turnuvada gruplardan çıkacak takımlarda şekillenmeye başladı.


7.HAFTA TOPLU SONUÇLAR
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.