HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ocak 2017 Pazartesi

KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYE KIŞ SPOR OYUNLARI BAŞLADI.

KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYE KIŞ SPOR OYUNLARI BAŞLADI.
Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz’sitelerde komşuluk ilişkilerini artırmak, birlik ve beraberliklerimizde ortak paydalarımızı çoğalmak, birlikte yaşama kültürümüzü geliştirmek üzere başlattığı kültür Siteler arası 2017 Kış Spor Oyunları  Atakent Güneş Park Site sakinlerinin katılımı ile  Masa Tenisi,Yüzme,Satranç ve  Tavla turnuvası  gerçekleştirildi.
Organizasyonun amacı Site içerisinde yaşayan insanların sosyalleşmesine yardımcı olarak aynı zamanda spor bilincini ilçemiz sınırları içerisinde her bireye aşılamaktır. Küçükçemece Belediyesinin spor politikasının temelini oluşturan 7'den 70'e Herkes için spor yapması amacı için sportif faaliyetleri Sitelere taşıyor.Atakent Güneş Park Evleri Sosyla tesilerine yapılan 2017 Kış spor oyunları turnuvası eğlenceli bir ortamda izleyenler tarafından büyük keyfe izlendi.
Daha sonra Kış spor oyunları Tavla, Masa Tenisi, Satranç, Yüzme turnuvasında dereceye giren site sakinlerine Küçükçekmece Belediye Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Oktay Kurt, Atakent Güneş Evleri yönetim kurulu Başkanı Perihan Durmaz ve site yöneticileri tarafından kupa ve madalyaları verildi.Tavla Turnuvası
1.Edip Saltoğlu
2.Murat Müsellim
3.İbrahim Uğur Çelen

Satranç Turnuvası
1.İbrahim Bilge Ulusever
2.Alp Kaan Özdemir ve Mehmet Ulusever
3.Ahmet Mirza Tosun Masa Tenisi Turnuvası
1.Volkan Şimşek
2.Cengiz Çubukcu
3.İbrahim Bilge Ulusever

Yüzme Turnuvası
1.Ulaş Pınarbaşı
2.Erol Korkmazoğlu
3.Kerem Ali Çubukcu

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.