HAZIRLIK MAÇLARI

13 Ocak 2017 Cuma

Karaer "Hedefimiz bu sezon ligde kalmayı başarmak."

Karaer "Hedefimiz bu sezon ligde kalmayı başarmak."
artal Bulvar Spor Kulübü Başkanı Sebahattin Karaer "Bölgesel Amatör ligde ilk yılımızda kalıcı olmak istiyoruz" dedi


Kartal Bulvar Spor Kulübü Başkanı Sebahattin Karaer "Bölgesel Amatör lig 12. grupta güçlü il ve ilçe takımları ile mücadele ediyoruz.
2016–17 sezonunda  ilk yılımızda Bölgesel Amatör ligi tanıyarak tecrübe kazanıyoruz, yönetim kurulu olarak teknik ekibimize ve futbolcularımıza güveniyoruz, bu sezon ligde kalma hedefimizi gerçekleştirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Ligin 2. yarısı için  hazırlıklarımızı sürdürüyoruz, ara transferde fazla oyuncu alarak takımımızın ahengini bozmak istemiyoruz, sadece eksik gördüğümüz bölgelere nokta transferler yapıyoruz" dedi.

Sebahattin Karaer sözlerine şöyle devam etti. "Bölgesel Amatör ligde mütevazı bütçe ile çok fazla bütçeler ile transferler yapan takımlarla mücadele etmeye çalışıyoruz, Kartal Bulvarspor kulübü yönetimi olarak ayağımızı yorganımıza göre uzatıyoruz, kendi çz kaynaklarımızla ve yönetici arkadaşlarımızın katkıları ile ekonomimizi idare etmeye çalışıyoruz.

Alt yapıya  yatırım yaparak yetiştirdiğimiz  genç yetenekli futbolcuları takımımızda oynatmak suretiyle profesyonel kulüplere vererek Türk futboluna kazandırmayı  düşünüyoruz, bu sebeple de  kısa orta ve uzun vadeli çalışmalar gerçekleştiriyoruz,

2017-18 sezonunda da bu yatırımlarımızın meyvelerini almaya başlayacağız" dedi.

Kartal Bulvarspor ligin 2. yarısının ilk maçında kendi sah ve seyircisinin önünde Kocaeli Gebze ilçe temsilcisi Çayırovaspor ile karşılaşacak.
Haber / Foto : Kadşr Küçükay

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.