HAZIRLIK MAÇLARI

16 Ocak 2017 Pazartesi

Kamuran Gazi "Matematiksel olarak garantilemedik"

Kamuran Gazi "Matematiksel olarak garantilemedik"
İstanbul Süper Amatör Lig 3. grupta klasman mücadelesi veren Kuştepe Spor'un ligin bitimine 2 hafta kala takipçisi Kestanelik Spor'la arasında 4 puan fark bulunuyor.

Kuştepe Spor Teknik Direktörü Kamuran Gazi 4 puan önde olsalar da Kestanelik’in son derece disiplinli ve takım ruhu taşıyan bir ekip olduğunu söyledi. Gazi “Kestanelik bizim her zaman saygı duyduğumuz bir takım. 4 puan önde olsak da arkamızdan gelen bir Kestanelikspor var. Takım ruhu oluşmuş bir takımın takibindeyiz.” dedi.

Kadırgaspor’la oynayacakları maça da değinen Gazi, ilk maçta bazı olayların yaşanmış olabileceğini ama kendilerinin sahaya çıkarak sadece futbol oynayacağını, bunun dışında da bir şey düşünmediklerini söyledi. Gazi “Tabi ki konuyu farklı yerlere çekenler var. Ama bizim bakış açımız bu değil. İki tane bu liglerin güzide takımı hele Kadırga çok eski bir takım liglerde. Dostluğun ön planda olacağına inanıyorum. Kendimiz açısından da kazanmamız gereken bir maç diye düşünüyorum. Bizim en kritik maçımız bu. Onlar da düşme potasında. Oynanmamış bir maçın galibi olmaz. Buna saygı duymak zorundayız. Kazandığımız takdirde ikinciliği garantiliyoruz. Önceliğimiz Play Off’u garantilemek.” diye konuştu.

Transfer çalışmalarının da sürdüğünü ifade eden Gazi “Transfer görüşmelerimiz var. Ama netleşen bir şey yok. Alacağımız oyuncular grubun düşme potasında olan ve kendi grubumuzdaki oyuncular. Biz buna göre hareket ediyoruz. Son maça kadar netleşen bir şey yok. Netleşene kadar da elimizdeki mevcut kadroyla götüreceğiz. Bazı takımların olayı netleşince transferi yeniden gündemimize alacağız.” dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.