HAZIRLIK MAÇLARI

3 Ocak 2017 Salı

KAMİLOBA PLAY OFF ŞANSINI ARTTIRDI.

KAMİLOBA PLAY OFF ŞANSINI ARTTIRDI.
Amatör 1.Küme 2.Grupta ikincilik mücadelesi veren Kamiloba, sahasında ezeli rakibi Silivri Ortaköy’ü 1-0 mağlup ederek Play Off yolunda büyük bir avantajın sahibi oldu.

Rakiplerinden Güzelce’nin Merkez Kayaşehir önünde 3-1 kaybetmesi, Hadımköy’ün de lider İstanbul Kayaşehir ile olan maçının kötü hava koşulları nedeniyle tehir edilmesi üzerine en yakın rakiplerine maç fazlasıyla 4 puan fark atan Kamiloba büyük bir mucizeye doğru ilerliyor.

Ligin ilk iki haftasında 0 çeken, teknik direktör Mithat Güneri’nin göreve gelmesinin ardından önlenemez bir yükselişe geçen Kamilobaspor, ligde kalma savaşı veren S.Ortaköy’ü kurt çalıştırıcısının taktikleriyle 1-0 mağlup ederek başarılı sonuçlarına bir yenisini daha ekledi.

 Celaliye Stadı’nda oynanan maçta ilk yarı golsüz sonuçlanırken ikinci yarıda ev sahibi ekibe 3 puanı getiren tek golü Enes attı.

Oyuna 51. dakikada kurt çalıştırıcı Mithat Güneri tarafından Fazlı’nın yerine dahil olan genç oyuncu Enes bu değişiklikten sadece 4 dakika sonra maçın skorunu belirleyen golü atarak hocasını da mahcup etmedi.

Maçı çok iyi okuyan kurt çalıştırıcı yaptığı değişiklikle de bir anlamda 3 puanı getiren isim oldu.

 Bu sonuçla Kamiloba 27 puana yükselirken S.Ortaköy de 18 puanda kalarak bitime 2 hafta kala az da olsa küme düşme korkusunu ensesinde hissetmeye başladı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.