HAZIRLIK MAÇLARI

17 Ocak 2017 Salı

Kadir Yıldırım "Gücümüzü tekrar göstereceğiz."

Kadir Yıldırım "Gücümüzü tekrar göstereceğiz."
Amatör 1. Amatör lig 3. grupta ligde kalma mücadelesi veren Subaşıspor Kulübü Başkanı Kadir Yıldırım, hafta sonu grupta lider durumda bulunan Denizköşkler maçı öncesinde iddialı konuştu.

Ligin bitimine 2 hafta kala hem zirveyi hem de düşme hattını yakından ilgilendiren ve her iki takımında sahadan 3 puanla ayrılmak zorunda olduğu karşılaşma öncesinde Subaşıspor cephesinde kazanmaya inanç tam.
Subaşıspor Kulüp Başkanı Kadir Yıldırım, maçı kazanarak işi son haftaya bırakmak istemediklerini söyledi. Muratbey maçında gerçek güçlerini gösterdiklerini, Denizköşkler’e karşı da iddialı olduklarını ifade eden Yıldırım “Denizköşkler’in sonu da Muratbey’den farklı olmayacak. İyi hazırlanıyoruz. 2 haftalık boşluğu çok iyi değerlendirdik.” diye konuştu. Takıma 4 takviye yaptıklarını ifade eden Yıldırım, Akalan maçına da ligde kalmayı garantileyememeleri halinde son hafta 2 tane daha transfer yaparak işi şansa bırakmayacaklarını sözlerine ekledi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.