HAZIRLIK MAÇLARI

13 Ocak 2017 Cuma

İZZETTİNSPOR'A TFF İL TEMSİLCİLİĞİ'NDEN KÖTÜ HABER


İZZETTİNSPOR'A TFF İL TEMSİLCİLİĞİ'NDEN KÖTÜ HABER
İZZETTİNSPOR HÜKMEN MAĞLUP
İzzettinspor’a kötü haber.
Daha önce ligden çekilmek için dilekçe veren, daha sonra da devam etme kararı veren İzzettinspor’un Dikilitaş ile oynaması gereken maçtan önce ligden çekilme kararı aldığı için bu karşılaşmada hükmen yenik ilan edildiği kaydedildi. Bugün yapılan tertip komitesi toplantısında Dikilitaşspor’un konuyla ilgili dilekçesini değerlendiren tertip komitesinin İzzettinspor’un lige devam etme yönünde verdiği yazıyı kabul ettiği, ancak Dikilitaş maçından önce alınan kararın bu maç için geçerli olduğu, ligin son haftasındaki maça çıkmalarında ise herhangi bir engel olmadığı kaydedildi. Konuyla ilgili olarak bir açıklamada bulunan İstanbul Futbol İl Başkanı Ali Tanrıyaşükür “İzzettinspor bundan sonraki maçına çıkabilir. Bunda bir engel yok. Karar onlara ait. Biz iki kararına da itibar ettik. Dikilitaş maçında hükmen mağlup. Diğer maçını oynamak isterse oynayabilir. Oynamazsa da kendi tasarruflarındadır.” diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.