HAZIRLIK MAÇLARI

12 Ocak 2017 Perşembe

İzzettinspor " Vazgeçtim, ligden çekilmiyorum."

İzzettinspor " Vazgeçtim, ligden çekilmiyorum."
İstanbul Süper Amatör Lig 4. grupta mücadele eden Çatalca temsilcisi İzzettinspor, geçtiğimiz hafta ortası Kulüp İkinci Başkanı ve Basın Sözcüsü Ercan Demirhan aracılığı ile bir açıklama yaparak ligden çekildiğini ve bu konuya ilişkin dilekçeyi de TFF İstanbul İl Temsilciliği'ne verdiklerini  açıklamıştı. İzzettinspor geride kalan 16 haftada topladığı 14 puanla grupta son sırada yer alıyordu.


İzzettinspor Çekilme Kararından Vazgeçti.
Dün akşam olağanüstü olarak toplanan İzzettinspor yönetim kurulu ligden çekilme kararlarını gözden geçirerek geri aldıklarını, 17. hafta müsabakası olan Dikilitaş maçına çıkacaklarını, alınan yönetim kurulu kararını da TFF İstanbul İl Temsilciliği'ne yazılı olarak ilettikleri belirtildi.


Dikilitaş maçının sonucuna göre transfer belirlenecek.
Hafta sonu oynayacakları Dikiliteş maçından çıkacak olan sonuca göre transfer hazırlıklarını yaptıklarını belirten İzzettinspor yönetimi, "şu an için transfer gündemimizde yok. Ancak Dikilitaş maçından alacağımız 3 puan sonrası son haftaya transferlerimizi yaparak gireceğiz. Bunun içinde her türlü hazırlığımızı yaptık." dedi. İzzettinspor son hafta kendi evinde İstanbul Güngören Spor ile karşılaşacak.

17. Hafta Müsabaka Programı
BÜYÜKÇEKMECE BLD.  - BATI TRAKYA
İSTANBUL GÜNGÖREN - ÇIKSALIN
DİKİLİTAŞ - İZZETTİN
DUDULLU - ÇUBUKLU

ESENYURT - ZARA EKİNLİ

İzzettinspor Geçen Sezonda Ligden Çekilme Kararı Almıştı.
2015-2016 sezonunda da istediği sonuçları alamayan İzzettinspor ligin bitimine 6 hafta kala kulüp yöneticisinin sosyal medya hesabından ligden çekildiklerini açıklamış ancak bu kararlarından vazgeçerek lige devam etmişler ve son 6 hafta da Feriköy, Kağıthane ve Beylikdüzü galibiyetleri ve Zara Ekinli beraberliği sonrasında toplamda 19 puana ulaşarak ligde kalmayı başarmışlardı.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.