HAZIRLIK MAÇLARI

4 Ocak 2017 Çarşamba

İzzettin Spor Ligden Çekildi,

İZZETTİN'DE ŞOK GELİŞME
İzzettin Spor Ligden Çekildi,
İstanbul Süper amatör Lig 4. grupta düşme hattında yer alan İzzettin Spor ligin bitimine 2 hafta kala ligden çekildiğini açıkladı.

İzzettin Spor Yönetimi hafta sonu oynayacakları Dikilitaş maçı öncesi takımı ligden çekme kararı aldı.
Kırmızı Siyahlı yönetimin, bugün ligden çekilme dilekçesini de İstanbul Futbol İl Başkanlığına göndererek durumu resmiyete döktüğü belirtildi. Konuyla ilgili açıklama da 2.Başkan Ercan Demirhan’dan geldi. Demirhan gemiyi farelerden temizlemek amacıyla böyle bir karar aldığını, İzzettinspor’un gücünden hiçbirşey kaybetmeyeceğini söyledi. Demirhan “Bir söz vardır batan gemiyi kaptan terk etmezmiş. Batmayan gemiye fareler girince temizlemek de çok zor olsa gerek. Biz de bunu yaptık. Ligden çekilmemizin sebebi fareleri gemiden temizlemek. İzzettinspor geçmişinde kalitesi nasılsa hala aynı kalite ve güce sahiptir. Maddi manevi de her şeye sahiptir. Bu işin kuralı doğru hoca, disiplin ve tek yürek olmak. Bu kelimelerimi söylerken de kimseden de çekindiğim yok. Kim üzerine almak istiyorsa da alabilir. Bu takım önümüzdeki yıl bomba gibi girip tekrar yolumuza devam edecektir. İzzettinspor grubundaki tüm takımlara başarılar diler. Yanlış anlaşılmalar olmaması temennimizdir. Ayrıca bize ulaşıp bizden istenen ne varsa diğer kulüpler ve Çatalca takımları için biz her türlü maddi, manevi her şeyi vermeye hazırız. İzzettinspor hiçbir zaman yıkılmadı, yıkmaya da kimsenin gücü yetmez. Öncelikle sayın kulüp başkanımız Ali Açıkgöz, Ferhat Yılmazer, Serdar Sönmez, Aziz Irmak, Cengiz Kar, Feridun Karaçay, Hüseyin Çelik ve İzzettin Mahalle Muhtarımız Ergün Erşen ve çok değerli İzzettin halkına sonsuz teşekkürlerimizi sunup bize verdikleri destekten dolayı ayrıca şükranlarımızı sunuyoruz” diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.