HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ocak 2017 Pazartesi

İstanbulspor takımından neşeli idmanİstanbulspor takımından neşeli idman
Süper Amatör Lig ekiplerimizden İstanbulspor takımının hızına ne kar ne de kış yetişemiyor. Hava şartları ne olursa olsun çalışmalarına ara vermeden devam eden
sarı siyahlı ekip bu gün çalışmasında da hava şartlarına aldırış etmedi.


Tayfun Hoca nezaretindde zevkli ve bir o kadarda neşeli geçen idman sonunda sporcular çocuklar gibi kar altında eğlendi.


Bu sezon elde ettiği başarılı sonuçlarla taraflı tarafsız tüm sporseverlerin Bal Liginin en önemli adayı dedirten sarı siyahlı ekip bundan sonrada çalışmalarına hava şartları ne olursa olsun devam kararı aldı.

Play Off müsabakalarının zorlu geçeceğine dikkat çeken Tayfun Hoca bu zor şartlarda yaptığımız çalışmaların karşılığını oynayacağımız müsabakalarda alacağız dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.