HAZIRLIK MAÇLARI

6 Ocak 2017 Cuma

İstanbulSiirtspor futbolcuları kapış kapışSüper Amatör Lig temsilcilerimizden İstanbulSiirt takımının futbolcuları kapış kapış gidiyor.Bu sezon oynadığı başarılı futbol ile tüm takımların sempatisini kazanan
İstanbulSiirt takımının futbolcularına talipler giderek çoğalmakta.Bu doğrultuda başarılı futbolculardan


Ömercan Soydal,İhsanCan Kuşdoğan ve MuhammedAliGezgin Küçükpazar takımına transfer oldu.


Süper Amatör Kümeye yükselmek isteyen Küçükpazar takımının bu üç futbolcuyla güçlendirmesi neticesinde son iki haftada şampiyonluk için ne kadar istekli olduğunu gösterdi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.