HAZIRLIK MAÇLARI

11 Ocak 2017 Çarşamba

İstanbul'da Hafta Sonu Maçlar Oynanacak mı?

İstanbul'da Hafta Sonu Maçlar Oynanacak mı?
Geçtiğimiz hafta olumsuz hava koşullarının İstanbul'u adeta rehin almasının ardından hafta sonu oynanacak olan tüm müsabakalar bir hafta ileriye kaydırılmıştı.
Hafta başında devam eden kar yağışı sahaların durumunu maç oynamak için zorlaştırırken bugün başlayan hava durumundaki iyileşme ve yarın beklenen hava durumu koşulları müsabakalrarın hafta sonu oynanabilmesi için bir belirsizlik ortaya çıkardı. Bu konuda açıklama yapan TFF İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür "Biz öncelikle liglerde çok önemli haftalara girildiği için tüm maçların oynanmasını arzu ediyoruz. Sahalarımızdan gelen fotoğraf ve haberler pek iç açıcı değil. Bir sahada oynanır bir sahada oynanmaz gibi bir olay maçların önemi açısından sakıncalı durumlar oluşturabilir. Konu ile ilgili Meteoroloji Genel Müdürlüğü ile de irtibata geçtik. Bize verilen bilgide bu akşam saat 21:00 itibariyle İlimizde yağmur beklenmekte. Perşembe günü  yağış devam edip sıcaklık artarken, Cuma günü de sıcaklığın arttığı bir günün bizi beklediğini belirttiler. Bu nedenle maçların oynanıp oynanması ile ilgili kararı vermek için biraz daha bekleyip, Sahalarımızın elverişlilik durumuna göre takımlarımızı mağdur etmeyecek kararı alacağız"dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.