HAZIRLIK MAÇLARI

4 Ocak 2017 Çarşamba

İstanbul Trabzonspor, Rahat Nefes Aldı.

İstanbul Trabzonspor, Rahat Nefes Aldı.
İstanbul 1.Amatör Lig 8. Grup'ta geçtiğimiz gafta sonu oynanması gereken ancak olumsuz hava koşulları nedeni ile tehir edilen Sultangazi Sultançiftliği ile İstanbul Trabzonspor arasınaki karşılaşma Çarşamba günü Cebeci Spor Kompleksinde oynandı. İstanbul Trabzonspor deplasmanda rakinine karşı sahadan 2-0 galibiyetle ayrılarak küme düşme hattından uzaklaşmış oldu.

Ligin 16.Haftası hava muhalefeti nedeni ile ertelenen İstanbul Trabzonspor, Sultan gazi Sultançiftliği karşılaşması hafta içi İstanbul Büyükşehir Belediyesi Cebeci Stadında karşı karşıya geldiler.

Her iki takım içinde önemli olan bu maça iki takımda mutlak galibiyet için sahaya çıktılar.

Maç içinde birçok pozisyondan yararlanamayan İstanbul Trabzonspor 18. ve 47. Dakikalarda Cansın Burak’ın ayağından bulduğu gollerle mücadeleyi 2-0 kazandı ve puanını 20 ye yükseltti.

Ligin ilk karşılaşmasında kendi sahasında 2-1 yendiği Sultangazi Sultançiftliğini ikinci maçta deplasmanda 2-0 kazanarak hem rövanşı hem üç puanı alırken küme düşme hattından da uzaklaşmış oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.