HAZIRLIK MAÇLARI

6 Ocak 2017 Cuma

İSTANBUL MESUDİYESPOR LEVENTSPOR MAÇINA KİLİTLENDİ

İSTANBUL MESUDİYESPOR LEVENTSPOR MAÇINA KİLİTLENDİ
İstanbul Süper Amatör Lig 10.  Grubunda mücadele eden İstanbul Mesudiyespor hafta sonu oynayacağı Leventspor’ maçına  Paşabahçe Stadında yaptığı antrenmanlarla hazırlanıyor.  


Grupta ilk iki iddiası için kalan iki maçını da kazanmak ve rakiplerinin maçlarından gelecek puan kaybı haberini almak zorunda olan Mor-Sarılı ekipte Leventspor maçı zor mu zor geçecek gibi. İstanbul Mesudiyespor karşılaşmadan alacağı puan ile Alibeyköyspor ile arasında olan puan eşitliğini korumak ve de rakibinin Sekbanlarspor maçından gelecek iyi bir skoru beklemek zorunda. Paşabahçe Stadına puana sıralamasında son üçe kalma dolayısı ile küme düşme riski ile gelecek olan Leventspor da mutlak surette puan ile dönme niyetinde.

Paşabahçe Stadında Cumartesi Günü Saat 15.00 de başlayacak maç öncesinde açıklamalarda bulunan As Başkan Erdal Okutan, “ Maçın son derece zor geçeceği bilinen bir gerçek. Kalan iki maçımızı mutlak surette istediğimiz skorlar ile kapatmak zorundayız. Bu sezon takım için ok emek sarf ettik. Camiamız bizden başarı beklemekte. Leventspor’un da durumu ortada son hafta karşılaşması öncesinde bizim ile yapacakları maçtan puan çıkarmak isteyeceklerdir. Zor bir müsabaka olacak, dolayısı ile futbolcularımız her zamankinden daha fazla bir tribün desteğini hissedecek gibi. Mesudiyeli hemşehrilerimi bu önemli maçımıza bekliyoruz. Bu sezon son kez bir iç saha maçına çıkıyoruz ” diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.