HAZIRLIK MAÇLARI

29 Ocak 2017 Pazar

İstanbul 1. Amatör lig son hafta müsabakalarının maç sonuçlarını buradan takip edebilirsiniz.

İstanbul 1. Amatör lig son hafta müsabakalarının maç sonuçlarını buradan takip edebilirsiniz.

2.GRUP
15.00 Güzelcespor - Yeşilkentspor (Güzelce) 7-1
15.00 İstanbul Kayaşehirspor - Silivri Ortaköyspor (Bolluca) 3-4
15.00 Çiftlikköyspor - Hadımköyspor (Karacaköy) 0-1
00.00 Gökçealispor - Merkez Kayaşehirspor 0-3H

4.GRUP
13.00 Rumeli Kavağıspor - Bağcılar Cemspor (Çayırbaşı) 6-1
13.00 Kağıthanespor - KK Mevlanaspor (Hasbahçe) 3-0
13.00 Kocamustafapaşaspor - Muradiye GB (Namık Sevik) 6-1
13.00 Küçükçekmece İY - Yenişehirspor (Halkalı Etap) 4-0
00.00 Talatpaşaspor - Bayrampaşa Demirspor 0-3H

6.GRUP 
13.00 Tophane Tayfunspor - Yeni Özkartalspor (Beyoğlu) 2-3
14.00 Cevat Köprübaşı SK - Sefaköyspor Kartalspor (Kemerburgaz) 7-1
15.00 Selvispor - Teraziderespor (Bayrampaşa Bld) 1-2
15.00 Hamidiyespor - Ateştuğlaspor (Nurtepe) 6-1
17.00 Küçük Ayasofyaspor - Pınarspor (Namık Sevik) 5-4

8.GRUP
13.00 Cerrahpaşaspor - Kilyosspor (Sadabad) 0-0 Cerrahpaşa 7 kişi geldiği için maç oynanmadı.
13.00 Zeytinburnu Yıldızspor - Gültepespor (Rami) 1-7
15.00 İst. Trabzonspor - Bahçelievlerspor (Halkalı Etap) 0-1
15.00 Esenlerspor - Şişli Yaylaspor (Albayrak) 1-0
00.00 Sultançiftliğispor - Sanayi Mahallesi 3-0H

10.GRUP 
15.00 Çayırgücü - Aksarayspor (Gaziosmanpaşa) 1-2
15.00 Karadolapspor - Örnektepespor (Karadolap) 7-0
00.00 Akatlarspor - Mimarsinanspor 3-0H
00.00 Azimspor - Gümüşhanespor 3-0H

12.GRUP 
14.00 Balat Yeşilovaspor - Kartaltepespor (Mimarsinan) 1-2
14.00 Boğaziçispor - Güneşlispor (Çilekli) 6-3
14.00 Sultanmuratspor - Öz Alibeyköyspor (Sefaköy Kartal) 0-2
14.00 Yeşilcespor - Bayburtspor (Mehdi Sancak) 0-2

14.GRUP
11.00 Barbarosspor - Yeşilbağlarspor (Selimiye) 4-2
11.00 İdealtepespor - İstanbul Esnafspor (Başıbüyük) 5-1
11.00 Taşdelenspor - Cevizli Anadoluspor (Alemdağ) 2-1
11.00 Koşuyoluspor - Örnekköyspor (Yenisahra) 4-2

16.GRUP
14.30 Valide Tayfunspor - Kartal Yuvası SK (Dudullu) 4-0
15.00 Yamanspor - Maltepe Yıldızspor (Ümraniye Bld) 2-0
15.00 Acıbademspor - Orhanlıspor (Çakmak) 0-3
15.00 Elmalıspor - Pendik Kavakpınarspor (Paşabahçe) 0-0

18.GRUP
09.00 Acıbadem Üsküdar SK - Gülensuspor (Yenisahra) 0-2
13.00 Altınordu İY - Çavuşbaşıspor (Yunus) 2-3
13.00 Kemahspor - Güllübağlarspor (Selimiye) 3-0
15.00 Yakacıkspor - Adalarspor (Kubilay Köse) 3-0 Adalar 9 kişi geldiği maçta 6 kişi kalınca maç oynanmadı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.