HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ocak 2017 Cumartesi

İSMAİL AKSU’"Play Off'a kalmak istiyoruz."

İSMAİL AKSU’"Play Off'a kalmak istiyoruz."
İstanbul Süper Amatör Lig play off gruplarına kalmak için 4 takımın kıyasıya mücadele ettiği 8. grupta Beykoz 1908 A.Ş. takımın yıldız isimlerinden başarılı forvet İsmail Aksu bu sezon kesinlikle BAL'a çıkmak istediklerini bunun yolununda Play Off'lara kalmaktan geçtiğini söyledi.
Bu sezon hedeflerinin BAL'a çıkmak olduğunu belirten yetenekli oyuncu
” Ne olursa olsun gerekirse sahada ayağımızı gövdemizi kanımızı akıtırız biz Play Off’u istiyoruz ve hak ediyoruz ve bizim bir sözümüz var ne olursa olsun sonuç şampiyonluk olacak ve biz BÜYÜK BEYKOZ, kocaman bir aile olarak, bu grubu şampiyon bitireceğiz. Bu da herkese, bizi seven bütün Beykoz spor ailesine hediyemiz olacaktır." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.