HAZIRLIK MAÇLARI

13 Ocak 2017 Cuma

IRMAK TRANSFERİ BEKLETİYOR

IRMAK TRANSFERİ BEKLETİYOR
Süper Amatör Lig ekiplerinden Irmakspor ara transfer döneminde imzaları attırmak için Kartal Belediye ile oynayacağı maçın sonucunu bekliyor.

Zeytinburnu temsilcisi Kartal Belediye maçından en az 1 puan çıkarıp Play Off’u garantilemesi halinde transfer için düğmeye basacak. Teknik direktör Cahit Kesler de bu yönde bir açıklama yaparak “Takımı çıkartalım, transfere sonra bakacağız.” dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.