HAZIRLIK MAÇLARI

24 Ocak 2017 Salı

İFAspor U-14 Takım liderlik koltuğuna oturdu.

İFAspor U-14 Takım liderlik koltuğuna oturdu.
İstanbul U-14/A Gençler ligi 8.Grupta ligin 2.Haftası İFAspor kendi sahasında ağırladığı Yeniköyspor'u 2-1 yenerek liderlik koltuğuna oturdu.

İFAspor sahasında oynan karşılaşmada İFAspor'da Gökhan ve Eğe misafir takım Yeniköyspor'da Muhammet takımları adına golleri atan oyuncular olurken karşılaşmayı 2-1 kazanan ev sahibi İFAspor ikinci galibiyetliğini alarak üç puanı alırken 8.Grubunda yeni lider olmuş oldu

1 yorum :

Cengiz Burtgil dedi ki...

Bu maçın hakemi maçı katletti. Her iki takım için de saçma sapan kararlar verdi. Doğru kararlarla bu maçın skoru IFA 1 : 2 Yeniköy şeklinde olurdu.

Gençlerimizin gelişimi için en az spor kadar önemli olan bir diğer ihtiyaçta "DÜRÜST ve AHLAKLI" birer birey olarak yetişmeleri. Bunun temeli bu çağlarda gelişiyor. Ancak maalesef onlara örnek olan büyükleri bu duyarlılıkta değil. Sporcularımız, teknik ekiplerimiz bu düsturla hareket ederken aynı hassasiyeti hakemlerimizin de göstermesini ve daha hakkaniyetli olmalarını diliyoruz.Hatalı kararlarla daha bu yaşta sporcuların yer aldığı müsabaka sonuçlarını etkilemelerini istemiyoruz. Bunun yolu da tabii ki federasyonun bu maçlara tek hakem yerine yan hakem, sağlık görevlisi gibi imkanları da sağlamasından geçiyor.

"Ben Sporcunun ZEKİ, ÇEVİK VE AHLAKLISINI Severim" M.K. ATATÜRK

Altyapı takımları ve müsabakalarına gereken önemin verileceği günleri görebilmek ümidiyle...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.