HAZIRLIK MAÇLARI

23 Ocak 2017 Pazartesi

İfa umutlarını son haftaya taşıdı.

İfa umutlarını son haftaya taşıdı.
Süper Amatör Kümede grubunda Play Off mücadelesi veren İFA sahasında Sultanbeyli Uzundere’yi konuk etti.
İstanbul Süper amatör Lig 6. grupta İstanbulspor'un play off'ları garantilemesinden sonra klasman grubuna kalacak olan ikinci takım için İFA ile Şile Yıldız arasındaki mücadele kıyasıya devam ediyor. 
İFA Stadı’nda oynanan maç gol düellosuna sahne olurken 90 dakika sonunda sahadan 3-2 galip ayrılan İFA umutlarını son haftaya taşımış oldu. Ev sahibi ekibe 3 puanı getiren golleri 9. dakikada Volkan, 32. dakikada penaltıdan Mahmut ve 39. dakikada  Serhat’tan geldi.
Konuk takımın gollerini ise 22. dakikada Fatih, 51. dakikada da Şükrü attı.Son hafta Şile Yıldız düşme potasında yer alan Çamlıcaspor'a konum olacak. İFA ise Şafakspor'a konuk olacak. Önümüzdeki hafta sonu oynanacak maçlar sonunda klasman ligine kalan ikinci takım belli olacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.