HAZIRLIK MAÇLARI

13 Ocak 2017 Cuma

Hoşgeldin İstanbul Ağrı Spor

Hoşgeldin İstanbul Ağrı Spor
Pendik ilçesi bir amatör spor kulübüne daha kavuştu. Pendik ilçesi Amatör spor camiasının sevilen ismi Mehmet Latif Yaşlı İstanbul Ağrı spor kulübünün kurucu başkanlığına getirildi.
Federe işlemleri yapılmakta olan İstanbul Ağrı spor kulübünün 2016-17 sezonunda 2. Amatör lige katılacağı belirtildi.

İstanbul Ağrı spor kulübü kurucu üyeleri:
Mehmet Latif Yaşlı, İsa Menteş, Muammer Sadık Özdemir, Adem Menteş, Mehmet Özdemir, Fırat Yaşlı, Asım Özdemir

İstanbul Ağrı spor kulübü kurucu başkanı Mehmet Latif Yaşlı "Pendik ilçemizde kurduğumuz kulübümüz Alt yapı kategorileri dahil 2. Amatör ligde faaliyetlerimizi sürdüreceğiz" dedi.

Mehmet Latif Yaşlı İstanbul Ağrı spor camiasını bir araya getirecek olan İstanbul Ağrı spor kulübümüzün başarılı olabilmesi için gereken tüm yatırımları yapacaklarını vurguladı.

İstanbul Ağrı spor kulübünün İstanbul Amatör spor camiasına hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.

Haber : Kadir Küçükay

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.