HAZIRLIK MAÇLARI

17 Ocak 2017 Salı

HOKEYDE TÜRKİYE NAMAĞLUP ŞAMPİYON

HOKEYDE TÜRKİYE NAMAĞLUP ŞAMPİYON
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç Slovenya'da yapılan 21 Yaş Altı Erkekler Avrupa Salon Hokey Şampiyonası'nda 16 puanla yenilgisiz şampiyon olan hokey milli takımını kutladı.

Hokey Milli takımı, 21 Yaş Altı Erkekler Avrupa Salon Hokey Şampiyonası'nın 3. ve son gününde Galler'i 4-3, Slovenya'yı da 3-2 yenerek, Avrupa Şampiyonu oldu. Bakan Çağatay Kılıç, Namağlup şampiyon olan Milli sporcuları Tebrik etti.

Türkiye, Puconci kentindeki şampiyonada İtalya, Norveç, Slovakya, Galler ve Slovenya önünde salondan galibiyetle ayrılırken, Ukrayna ile berabere kalarak, şampiyonluğa ulaştı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.